BİZ KİMİZ

INTESKON ENDÜSTRİYEL İNŞAAT SEKTÖRÜNDE HİZMET VEREN PROFESYONELLERİN OLUŞTURDUĞU BİR KURUMDUR

İnteskon, sınırların günden güne eridiği, globalleşen dünya ekonomisinde değişen uluslararası dinamikleri takip eden yapı sektöründeki profesyonellerin oluşturduğu bir yapıdır. Bilgi ve deneyimi alışılagelmiş pratiklerden farklı noktalara yönlendirerek, hizmet verdiğimiz coğrafyalarda teknolojik ve bilimsel gereklilikleri yerine getirirken, kültürel ve doğal dokuya uyumlu projeler geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır. İnteskon, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller, yurt binları, toplu konutlar, endüstri tesisleri, devlet binaları vb. yapılar inşa etmektedir. Benimsediğimiz etik ve kurumsal değerlerimiz ile sürdürebilirlik - kalıcılık temelinde ilerleyip insana ve çevreye saygıyı ön plana çıkaran eserler bırakmak ana değerlerimizdir.

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

ERKAN KARATAŞ

Kurucu Ortak / Proje Müdürü

MERVE AY

Kurumsal İletişim Yöneticisi

Ömer Faruk Kasarcıoğlu

Yazılım Danışmanı

MOHAMMAD MENZALGI

Mimar ve Tasarımcı

MİSYON VE VİZYON

MİSYON

İnteskon, müşterileri ve ortaklarının ihtiyaçlarına yönelik inovatif çözümler üretebilen, uluslararası pazarın dayattığı rekabet ortamına dayanıklı, çağdaş mimari ve yerel değerleri harmanlayarak hizmet verdiği kültürlere ve insanlara artı değer katmayı ilke edinmiştir.

VİZYON

Hedefimiz alışılagelmiş perspektiflerin ötesinde tasarım ve teknoloji aracılığıyla enerji yönetimini en etkin şekilde kullanıldığı yapılarda doğa ve insana saygıyı ön plana çıkarmak, Asya, Avrupa ve Afrika’nın yapı sektöründeki kesişim noktası olarak bireylere kalıcı ve sürdürülebilir değerler bırakmaktır..

DEĞERLERİMİZ

Doğruluk : Daha iyi bir çalışma ortamı ve toplum için dürüst bir çalışma ortamı oluşturmak
Şeffaflık : Sürdürebilirlik iş ortaklıkları ve projeler için açıklık ilkemizdir
Uyum ve Saygı : Hizmet verdiğimiz coğrafyalarda ve kültürlerde, yerel değerlere saygı göstermek

AVANTAJLARIMIZ

 • GÜVENLİK
  VE HIZLI GERİ BİLDİRİM

  Çalışanlarımız ile en güvenli şekilde sıfır hata politikası ile çalışmak. İş sürecinde geri bildirim süreçleri ile hata ve riski en aza indirgemek

 • DEVAMLILIK
  & SÜRDÜREBİLİRLİK

  Tüm projelerimizde aynı yüksek kalite standardını devam ettirmek

 • KARMAŞIK MÜHENDİSLİK VE
  TEKNİK PROJELERDE DENEYİM

  Ekibimiz, karmaşık mühendislik ve teknik projelerle deneyimlidir . Yapılması gereken iş için en uygun planı belirlemek için ihtiyaçlara yönelik programları müşterilerimizle oluşturup, test edilmiş bina çözümleri sunarız.

GÖRÜŞLER

Dizaynlarımızın sahaya eksiksiz uygulatılmasında, İNTESKON ile devam eden işbirliğimiz kalite, zaman ve ekonomi olarak tarafımıza yansımaktadır.Alp Altınok / Tekimak /Firma Sahibi/ Yakıt sistemleri

Mimaş A.ş. olarak İNTESKON ile birçok işimizde çözüm ortaklıkları yapmaktayız. Yapımız ve değerlerimiz noktasında göstermiş oldukları hassasiyet ve özen, bu birlikteliğin devam etmesindeki en önemli unsurlardır.

Mesut ÇETİN / Mimaş A.ş. /Koordinatör /Endüstriyel Sistemler